Zabieg geneo – szerokie możliwości i mnóstwo korzyści

zabieg geneo

Geneo Białystok to rozwiązanie, które z pewnością spełni oczekiwania wielu pacjentów. Medycyna estetyczna to szeroka gałąź medycyny, która cały czas się rozwija. Aktualnie coraz mniej osób obawia się nowoczesnych zabiegów. Dają one pożądane efekty i są zazwyczaj mało inwazyjne. Musimy pamiętać o wyborze szerokiej oferty i pomocy specjalisty z doświadczeniem i wiedzą. Czym cechuje się Geneo? O czym trzeba wiedzieć? Jakie zalety ma ta metoda? Z czym wiąże się efekt Bohra?

Geneo Białystok

Geneo pozwala uzyskać odmłodzoną, ujędrnioną i naturalnie wyglądającą skórę. Łączy w sobie liczne technologie, które zostały sprawdzone klinicznie. Specjaliści oferują szeroki zakres zabiegów odmładzających i pielęgnujących, co daje wiele możliwości. Każda z technologii może być stosowana w formie pielęgnacyjnego zabiegu. Dzięki temu działa jednostopniowo i efektywnie na skórę, czy też łącznie.

zabieg geneo

Uzyskanie pełnego efektu synergii, jak też odżywienia i odmłodzenia to ważne cechy zabiegu Geneo. Jakie zalety warto wyróżnić? Przede wszystkim są to:

Jak widać, Geneo daje liczne możliwości. Szczegółowe informacje na temat zabiegu można znaleźć na stronie: https://drstawowska.pl/geneo-,104.html

Efekt Bohra

Nie bez znaczenia jest efekt Bohra. Jest to ciekawe zjawisko występujące w fizjologii ludzkiej. Polega na zmniejszaniu powinowactwa hemoglobiny do tlenu, wraz z warunkami obniżonego pH. To z kolei powoduje, że tlen jest znacznie łatwiej oddawany przez hemoglobinę. Dzięki temu ułatwione zostaje oddawanie tlenu w tkankach.

Zabieg Geneo w Białymstoku bardzo dobrze oddziałuje na skórę pacjenta. W tym wypadku ważne jest doświadczenie specjalisty w medycynie estetycznej.