Amnesia Haze – co warto wiedzieć?


Amnesia Haze - co warto wiedzieć

Amnesia Haze to niezwykle popularna odmiana marihuany, jaka jest ceniona w wielu krajach. Pamiętajmy o tym, że w Polsce nie można uprawiać nasion konopi indyjskich. Odmiana ta nie jest odporna na pleśń i pasożyty, dlatego musimy mieć na uwadze pielęgnację. Trzeba uważać, aby nie przelewać rośliny. Kolejna kwestia to dbanie o odpowiednią cyrkulację i ruch powietrza w growboxie. Ostrożnie warto wybierać także nawozy. Mimo to Ah jest niezwykle ceniona, gdyż daje wysokie plony. Czym cechuje się ta odmiana? Co warto o niej wiedzieć? Dlaczego jest tak ceniona na rynku?

Popularna odmiana – Amnesia Haze

Warto podkreślić, że nie jest to odmiana dla niecierpliwych. Roślina kwitnie bowiem około 12 tygodni. Warto jednak czekać na plony, gdyż są one obfite i spore. Amnesia Haze jest hybrydą, która ma sporą przewagę sativy. Zioło od razu upala odbiorcę i jest niezwykle mocne. Można liczyć na zastrzyk pozytywnej energii. Działanie jest tak ekstatyczne, że początkujący użytkownik może się przestraszyć. U większości osób pojawia się też efekt chwilowej utraty pamięci. 

Popularna odmiana - Amnesia Haze

Wysoka jakość nasion

Wysoka jakość nasion marihuany jest oferowana przez https://panpestka.pl/product/amnesia-haze/. Odbiorcy chętnie wybierają sprawdzone marki, które cały czas poszerzają ofertę. Jedną z ciekawszych rozwiązań jest Amnesia Haze, która już od lat podbija serca growerów na całym świecie. Ta hybryda jest dosyć łatwa w uprawie i daje wysokie plony.