Sprawdzone tabletki na potencję


leki na potencję

Spadek libido jest popularnym zjawiskiem, który w równym stopniu dotyczy kobiet, jak i mężczyzn. W tej drugiej grupie problemy mogą jednak rozszerzyć się o zaburzenia erekcji, które w znacznym stopniu utrudniają prowadzenie satysfakcjonującego życia seksualnego. Trudności z potencją mają wiele przyczyn- zarówno psychicznych, jak i fizycznych. Najczęstszą jest przewlekły stres, zmęczenie, słaba jakość snu, a także praca fizyczna i umysłowa. Wśród czynników biologicznych najczęściej wymienia się: zażywanie niektórych leków (np. na depresję) czy zaburzenia hormonalne. Zaburzenia w sferze seksualnej można leczyć, przyjmując tabletki na potencję.

Tabletki na erekcję bez recepty oraz pobudzające środki na potencję

leki na potencję

Dostępne są zarówno specjalistyczne tabletki na potencję, jak i środki pobudzające. W pierwszej grupie znajdują się przede wszystkim tabletki na erekcję bez recepty, które zawierają w swoim składzie sildenafil. To substancja wykorzystywana w leczeniu zaburzeń erekcji, która zwiększa przepływ krwi w ciałach jamistych prącia. Substancja nie wywołuje samoistnego wzwodu, działa wyłącznie w momencie podniecenia seksualnego (odczuwania pożądania). Pomaga jednak skutecznie osiągnąć i utrzymać wzwód, gwarantując tym samym osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Dostępne są także stymulując środki na potencję, które bazują głównie na naturalnych składnikach aktywnych takich jak: cynk, kofeina, żeń-szeń czy l-karnityna. Ich zadaniem jest zwiększyć libido i stymulować struktury organizmu odpowiedzialne za pobudzanie seksualne.

Jak stosować tabletki na potencję?

Aby przyjmowanie tabletek było w pełni bezpieczne, należy przestrzegać instrukcji dołączonej do opakowania. Tabletkę należy zażyć minimum pół godziny przed planowanym stosunkiem i nie przekraczać dziennych dawek.