Vichy Dermablend – linia stworzona z myślą o kobietach


podkład vichy dermablend

Vichy Dermablend to linia kosmetyków skupiających się na kryciu i poprawianiu wyglądu skóry. Składa się ona z podkładu oraz pudru, które są często stosowane razem po to, by uzyskać idealne krycie i trwałość nawet przez cały dzień. Linia Dermablend cechuje się doskonałą i wysoce tolerancyjną formułą, która jest hipoalergiczna oraz niekomodogenna, a więc idealna dla wrażliwej skóry. Przyjrzyjmy się bliżej kosmetykom z serii Vichy Dermablend!

Podkład Dermablend polecany przez dermatologów

Podkład Vichy Dermablend oferuje długotrwałe i mocne pokrycie niedoskonałości skóry, takich jak przebarwienia, zaczerwienienia, blizny lub trądzik. Dzięki temu można uzyskać jednolity wygląd cery. Formuła podkładu Vichy Dermablend (https://www.aptekagalen.pl/dermablend.html) została opracowana w taki sposób, aby utrzymać się na skórze przez długi czas. Jest także odporna na wodę i pocenie, dzięki czemu nie rozmazuje się i nie zmywa pod wpływem wilgoci. Podkład Vichy można aplikować za pomocą pędzla, gąbki lub palców, w zależności od preferencji. Jego konsystencja jest łatwa do rozprowadzania, umożliwiając precyzyjne nałożenie na poszczególne obszary twarzy.

Podkład Vichy Dermablend:

podkład vichy dermablend

Puder Dermablend – idealne dopełnienie makijażu

Vichy Puder Dermablend to idealne uzupełnienie podkładu, które pomaga utrwalić makijaż, nadając mu długotrwałość i matowe wykończenie. Puder ten ma matujące właściwości, które redukują nadmierny połysk skóry. Działa on na zasadzie absorpcji nadmiaru sebum, co sprawia, że skóra wygląda matowo i świeżo przez dłuższy czas. Puder Vichy Dermablend ma lekką, nieciężką formułę, która nie obciąża skóry. Nie powoduje uczucia ciężkości ani efektu maski na twarzy. Jest odpowiedni dla skóry wrażliwej.

Puder Vichy Dermablend: