Jak zdecydować który produkt Mucovagin wybrać?


Mucovagin

Niejedna kobieta zmagała się z problemami związanymi ze swędzeniem, upławami czy pieczeniem w miejscach intymnych. W takich sytuacjach wiele osób bagatelizuje początkowo problem, często w wyniku długiego oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty, a dopiero jak urośnie on do ogromnej rangi – szuka pomocy. Czy jest jakieś lepsze rozwiązanie i produkty, które można mieć zawsze w apteczce na wypadek tego typu sytuacji?

1. Mucovagin emulsja lub żel 

Mucovagin

Pierwszym produktem, po który warto sięgnąć jest emulsjaJest to produkt do codziennej higieny intymnej. Szczególnie przydatna może się okazać po porodzie oraz zabiegach ginekologicznych.

A gdy pojawia się problem…

…warto sięgnąć po żel mucovagin. Pomaga on w regeneracji i nawilżeniu błony śluzowej pochwy, a także łagodzi stany zapalne. Może być on stosowany wewnętrznie lub zewnętrznie. W opakowaniu produktu mucovagin żel znajduje się specjalny aplikator ułatwiający wewnętrzne użycie produktu.

2. Mucovagin globulki

Ostatnim rozwiązaniem są dopochwowe globulki mucovaginDziałanie tego produktu jest najbardziej doraźne i najszybsze. Forma podania również dla wielu może być najkorzystniejsza, choć zaleca się podawanie w pozycji leżącej, co może być ograniczające w niektórych sytuacjach. Gdy problem pojawia się w ciągu dnia praktyczniejsze może okazać się użycie innych produktów mucovagin

W produktach mucovagin skład jest sprawą priorytetową. Nie zawierają sztucznych składników ani substancji zapachowych, dzięki czemu produkty mogą być z powodzeniem używane jedynie celem poprawy życia intymnego.