Wszystko co powinnaś wiedzieć o NucleoFILLU


lekarz

W ostatnim czasie na popularności zyskały różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne. Co ciekawe, korzystają z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni i to w przeróżnym wieku. Wynika to głównie z chęci poprawy swojego wyglądu co ma niezwykle pozytywny wpływ na późniejszą samoocenę u takiej osoby. Zaliczamy do nich między innymi Dermapen, czy NucleoFILL, których głównym założeniem jest znaczna poprawa stanu skóry. 

Na czym tak właściwie polega NucleoFILL?

Jest to specjalistyczny preparat mający na celu skuteczne wsparcie procesów odnowy, a także biostymulacji skóry. Warto w tym miejscu podkreślić dość istotny fakt, iż jest on opracowany wyłącznie na bazie w pełni naturalnych polinukleotydów. Dzięki temu stosujące go osoby mają zagwarantowany najwyższy poziom skuteczności, przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka wystąpienia wszelkich efektów ubocznych. Sama biostymulacja skóry polega na dość sprawnym i co najważniejsze właściwym stymulowaniu jej możliwości regeneracyjnych. 

Efekty związane z zastosowaniem NucleoFILL

Znaczna poprawa nawilżenia powierzchni objętego zabiegiem obszaru skóry następuje niemalże od razu po jego zakończeniu. Natomiast na ostateczny efekt w postaci w pełni zregenerowanej skóry następuje zaledwie po 6 tygodniach kuracji. Jest to więc wręcz kapitalny wynik. 

Czy stosowanie NucleoFILLU jest bezpieczne?

Jak najbardziej, bowiem NucleoFILL ten jest całkowicie naturalny, a co za tym idzie bezpieczny dla zdrowia pacjentów. Ponadto nie zawiera on kompletnie żadnych substancji o charakterze uczulającym. Co więcej specjalista każdorazowo dobiera preparat względem aktualnego stanu skóry osoby poddającej się kuracji. 

Koszty zabiegu

Obecnie za kompleksowe wykonanie tego typu kuracji trzeba zapłacić kwotę wynoszącą w granicach 1000 złotych. W związku z tym zabieg ten zdecydowanie nie należy do najtańszych.