Pieluchy dla dorosłych – jak wybrać?


Pieluchomajtki super seni

Pieluchomajtki dla dorosłych to higieniczne produkty o specjalnym zastosowaniu. Są użytkowane przez osoby w różnym wieku. Faktem jest, że najczęściej sięgają po nie seniorzy. Ponadto, pieluchy dla dorosłych są stosowane w przypadku pacjentów, którzy nie wstają z łóżka. Mogą to być sytuacje czasowe lub przewlekłe, związane z chorobami. Jaki rodzaj pampersów dla dorosłych wybrać? O czym warto wiedzieć? Czym cechują się pieluchy dla dorosłych?

Pieluchomajtki dla dorosłych

Pamiętajmy o tym, że pampersy dla dorosłego są nieocenione w wielu sytuacjach. Bywają pomocne w przypadku nietrzymania moczu. Jest to często występujący problem, który zazwyczaj dotyczy kobiet. Na szczęście nowoczesne pampersy dla dorosłych są komfortowe i dyskretne, dlatego pozwalają cieszyć się życiem. Można liczyć na wiele propozycji, dlatego każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Producenci cały czas nas zaskakują nowoczesnymi pieluchami dla dorosłych, które odznaczają się wysoką jakością i łatwym stosowaniem. 

Nieocenione pampersy dla dorosłych

Proces wyboru pieluch dla dorosłych musi opierać się na kilku czynnikach. Zwracamy uwagę głównie na chłonność i rozmiar pampersów. Najczęściej rozmiary są oznaczone za pomocą liter – S, M, L, XL. Pamiętajmy o tym, że pampersy dla dorosłych muszą mieć doskonale dopasowany rozmiar, tak aby można było zachować komfort i wygodę. Odpowiedni wybór wpływa na skuteczną ochronę przez zabrudzeniem materaca lub ubrania. Zbyt duży pampers nie spełnia swoich funkcji i może powodować otarcia oraz podrażnienia. Przed ostatecznym wyborem warto dokładnie przeanalizować informacje na opakowaniu. Pomocne jest zmierzenie obwodu osoby chorej.

Super Seni Quatro XL 10 sztuk

Kolejnym ważnym aspektem jest odpowiednia chłonność pieluch. Zapewnia ona skuteczną ochronę, a stopień chłonności dopasowujemy do stopnia nietrzymania moczu. Jeśli chodzi o nietrzymanie stolca, tutaj trzeba wybrać produkty przeznaczone do takiego stosowania. Producenci oferują kilka stopni nietrzymania moczu: kropelkowe, lekkie, średnie, ciężkie i bardzo ciężkie. Te ostatnie bazują na wysokiej chłonności i podwyższonej ochronie przed wyciekaniem. Nie bez znaczenia jest także neutralizacja przykrego zapachu. Pacjent z najcięższym nietrzymaniem moczu powinien wybrać najbardziej chłonne pieluchy dla dorosłych. 

Szeroki asortyment pieluch dla dorosłych czeka na nas w aptece internetowej. Z łatwością możemy wybrać to, czego potrzebują nasi bliscy lub my sami. W razie wątpliwości, skorzystamy ze wsparcie sprzedawcy w internetowej aptece.