Amnesia Haze – najlepsza z odmian?


amnesia haze

Jaka odmiana będzie najlepsza do kolekcji? Jakie są najlepsze odmiany nasion marihuany? To pytania, które zadaje sobie wielu kolekcjonerów. Wśród wielu odmian nasion prym wiodą te najbardziej popularne, których plony posiadają najbardziej pożądane cechy. Ale na co tak naprawdę warto się zdecydować? 

Jakie cechy posiadają odmiany?

 Wybór odpowiedniej odmiany nasion zależy przede wszystkim od oczekiwań kolekcjonera. Niektóre osoby zwracają uwagę na czas wzrostu rośliny jaka wyrasta z danego nasiona marihuany. Dla innych numerem jeden jest wielkość topów, plony oraz zawartość THC w roślinie. Jedną z najlepszych i najbardziej popularnych odmian jakie można znaleźć na rynku jest amnesia haze. Cechuje się ona wysoką mocą oraz aromatycznym, ziołowym smakiem. Warto jednak pamiętać, że wysiew nasion marihuany jest w Polsce nielegalny, a topów marihuany nie można nabyć w sklepie.

Dlaczego warto wybrać te nasiona marihuany?

Nasiona marihuany, które możesz zakupić na NasionaMarihuany.pl są odpowiednio wyselekcjonowane. Są one feminizowane, co oznacza, że wyrastają z nich żeńskie rośliny, które posiadają dorodne topy. Nasiona, które sprzedajemy nie zawierają THC. Tylko tutaj można znaleźć  szeroki wybór odmian nasion marihuany wśród, których znajdziesz między innymi:

Nie należy zapominać, że wysiew nasion jest możliwy tylko w krajach, gdzie jest to legalne. Według polskiego prawa zarówno hodowla jak i zbiór marihuany jest niezgodny z prawem. Możesz zakupić nasiona, które są wolne od THC, dlatego ich posiadanie do celów kolekcjonerskich jest możliwe, ale nie należy dokonywać wysiewu samodzielnie w domu.