VENOFORTON – skuteczne rozwiązanie przy problemach z krążeniem krwi


venoforton

Żylaki to niezwykle uciążliwa przypadłość wynikająca z zaburzeń krążenia krwi. Ból nóg podczas chodzenia potrafi skutecznie utrudnić najprostsze codzienne czynności. Na rynku dostępnych jest wiele leków i suplementów mających na celu zniwelowanie nieprzyjemnych dolegliwości. Jednym z takich preparatów jest VENOFORTON. Co to jest za produkt? Jakie ma zastosowanie? Czy jest skuteczny?

Co to jest VENOFORTON?

VENOFORTON (do znalezienia na https://www.lekinatury.pl/pl/nasze-leki/venoforton.html) jest preparatem leczniczym. Posiada roślinny skład. Jest polecany przy problemach związanych z krążeniem krwi. Skutecznie przeciwdziała żylakom, niweluje uczucie ciężkości nóg oraz drętwienie i zimność kończyn. Ponadto działa pomocniczo w leczeniu miażdżycy. Pomaga zwalczyć zawroty głowy i szumy w uszach, spowodowane niewydolnością krążenia mózgowego.

VENOFORTON – skład

VENOFORTON jest płynem doustnym. Posiada naturalny skład. Dzięki odpowiednio dobranym wyciągom roślinnym pomaga zwalczyć problemy wynikające z nieprawidłowości funkcjonowania układu krążenia.

Co zawiera 100g preparatu VENOFORTON?

VENOFORTON – na co należy uważać? 

Preparat zawiera ponad 55% etanolu, dlatego nie powinno się go stosować przy uszkodzeniach wątroby, padaczce alkoholizmie oraz uszkodzeniach mózgu. Jest przeznaczony dla osób powyżej 12. roku życia. 

VENOFORTON wpływa bardzo korzystnie na pracę naszego organizmu. Długofalowe stosowanie tego preparatu pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty. Ze względu na naturalny skład i skuteczność działania jest produktem wartym wypróbowania.