Nasiona outdoor dla osób początkujących


nasiona marihuany outdoor

Warto pamiętać, że uprawa marihuany w naszym kraju jest nielegalna. W krajach, gdzie jest to dozwolone, odbiorcy chętnie sięgają po nasiona marihuany outdoor. Są one przeznaczone, jak sama nazwa wskazuje, do uprawy na zewnątrz. Dzięki temu zyskujemy dostęp do słońca i żyznej gleby przez cały czas. Jakie rozwiązanie jest dobre dla początkującego growera? O czym należy pamiętać? Jakie nasiona spełnią oczekiwania odbiorcy?

Nasiona outdoor dla początkujących

Początkujące osoby powinny wybrać łatwe w obsłudze nasiona, przykładowo typu Easy Sativa. Są one odporne na pleśń, pasożyty i zmienne działanie temperatur. Odpowiednie traktowanie tej odmiany da spore plony. Sativa cechuje się ostrymi przyprawami, nutami słodyczy, wysokim wzrostem i ogromnymi topami. To bardzo dobra opcja dla początkującego growera. 

Popularna odmiana outdoorowa

nasiona marihuany outdoor

Jedną z najbardziej znanych odmian outdoorowych jest Maroc. Pochodzi ona z górskich regionów Maroko, gdzie występują mało sprzyjająca pogoda i krótkie lato. Odmiana produkuje sporo żywicy i zapewnia szybkie zbiory. Intensywny aromat pobudza zmysły, a smak na długo pozostaje w pamięci. Podczas doboru, trzeba pamiętać o odpornych nasionach zwłaszcza tam, gdzie mamy do czynienia ze zmienną pogodą. Na szczęście producenci cały czas poszerzają ofertę, co daje sporo możliwości. Istnieje wiele odmian outdoorowych, jakie dadzą spore plony i pozwolą wpłynąć na satysfakcję.