Super Silver Haze – czym się cechuje ta odmiana marihuany?


marihuana

Super Silver Haze to ceniona satuva, jaka jest jedną z największych zwycięzców na High Times Cannabis Cup. Użytkownicy docenieją jej płodność i bardzo silny zakres działania. Z tego względu nawet w medycynie znajduje zastosowanie. Jakie cechy SIlver Haze warto poznać? o czym trzeba pamiętać? Jak działa SH? Jakie dolegliwości pomaga zwalczać?

Super Silver Haze

Silver Haze jest połączeniem następujących odmian marihuany:

Uprawa odbywa się w warunkach indoor i outdoor, przy czym pomocne są ciepłe klimaty. Roślina osiąga do 2 metrów wysokości i ma długie gałęzie. Cechą charakterystyczną są spore plony, na jakie trzeba czekać ok. 10-11 tygodni. Indoor daje plony na poziomie 800 g/m2, a outdoor aż 1500 g/m2. Nieco pieprzowy smak jest łatwo rozpoznawalny przez koneserów tej odmiany. 

silver haze

Silne działanie Silver Haze

Nie zapominajmy o silnym działaniu rośliny, co nie jest polecane przez osoby początkujące. Sativa daje szybko haj i długo trzema nasz umysł. Dodatek indica pozwoli odprężyć całe ciało, co jest wypoczynkiem dla skołatanych nerwów. Silver Haze jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych roślin na świecie, zarówno przez hodowców, jak i rekreacyjnych użytkowników i pacjentów medycznych. Aż siedmiokrotnie SH stanęło na podium w konkursach, a dwa razy zajęło pierwsze miejsce. 

Intensywne działanie sprawia, że Silver Haze jest stosowana także w medycynie. W czym pomoże roślina? Przede wszystkim w leczeniu bólu, stresu, depresji, problemów z apetytem, czy zmęczeniem. Pacjenci wskazują, że odmiana działa przez długi czas, co pozwala na nowo odzyskać radość z życia.