Marka Green House Seeds


green house seeds

Green House Seeds to aktualnie jeden z najbardziej cenionych producentów nasion konopi na całym świecie. Firma jest znana już od wielu lat i cały czas poszerza horyzonty. Z tego względu cieszy się sporym zainteresowaniem wśród kolekcjonerów, hodowców i użytkowników rekreacyjnych nasion marihuany. Czym cechuje się ta firma? Jakie były początki działalności? O czym warto wiedzieć? Co warto docenić?

Green House Seeds

Z czego wynika sukces marki? Przede wszystkim z połączenia doskonałej jakości z atrakcyjnymi cenami produktów. Okazuje się, że początki działalności sięgają do roku 1985, chociaż debiut oficjalny miał miejsce 10 lat później na konkursie Cannabis Cup. W tamtym czasie przedstawiono następujące nasiona marihuany:

Założycielem Green House Seeds jest Arjan Roskam, natomiast wspólnikiem był Shantibaba. To właśnie dzięki wspólnikowi powstały najlepsze odmiany nasion, jakie są cenione aż do dnia dzisiejszego.

Szeroka oferta firmy

Współpraca Roskama ze Shantibabą zakończyła się wtedy, gdy ten pierwszy chciał postawić na produkcję feminizowanych nasion. Shantibaba nie zgodził się na tę koncepcję i postanowił odejść. Założył po pewnym czasie swoją firmę o nazwie Mr Nice Seedbank. Oferta tej marki obejmuej głównie dobre jakościowo nasiona regularne. Warto zauważyć, że bogaty asortyment firmy Green House Seeds jest ogromną zachętą dla odbiorców. Klientów z pewnością nie brakuje, co wiąże się też z doskonałą jakością nasion marihuany. Nie zapominajmy o tym, że aktualnie sporym uznaniem cieszą się produkty typu Super Lemon Haze, Big Bang Autoflowering, czy też Exodus Cheese. W tym wypadku zarówno kolekcjonerzy, jak i hodowcy marihuany znajdą coś dla siebie. Warto docenić niską cenę, jaka idzie w parze z doskonałą jakością. 

Green House Seeds to marka, jaka działa na rynku już od wielu lat. Producent nasion konopi zapewnia spełnienie oczekiwań każdego klienta i cały czas poszerza ofertę. Dzięki temu klienci chętnie sięgają po te wyroby.