Jak wygląda korzystanie z inhalatora Twister Mesh?


Inhalator Twister Mesh

Problemy zdrowotne dotyczące układu oddechowego raczej nie dają się leczyć standardowymi metodami, takimi jak leki doustne. W większości przypadków potrzebna jest regularna aromaterapia, z użyciem specjalnego inhalatora. Dobrym wyborem wydaje się być inhalator Twister Mesh, który można zabrać ze sobą i używać w niemalże każdym miejscu. Urządzenie to jest kompatybilne z każdym lekiem wziewnym poza Nebu-Dose Hialuronic, jednak aby móc podawać leki z jego użyciem trzeba wiedzieć, jak obsługiwać inhalator Twister Mesh.

Krótka instrukcja obsługi inhalatora Twister Mesh

Inhalator Twister MeshChcąc podać choremu lek wziewny lub samemu go zażyć z użyciem omawianego inhalatora, trzeba tylko napełnić pojemniczek na lekarstwo (maksymalnie 12 mililitrami specyfiku), a następnie podpiąć maseczkę do ustnika i uruchomić inhalator. Urządzenie powinno znajdować się w pozycji pionowej, a ewentualne przechylenie nie może przekraczać kąta 45°. Użytkownik musi pamiętać, że inhalator ma prawo samoistnie się dezaktywować jeżeli wyczuje, że lek jest rozpylany w formie innej niż aerozol.

Czego powinni unikać użytkownicy modelu Twister Mesh?

Korzystając z inhalatora Twister Mesh, trzeba pamiętać, aby nie napełniać pojemniczka innymi specyfikami niż leki wziewne lub sól fizjologiczna. Wyjątkiem jest natomiast lek Nebu-Dose Hialuronic, którego absolutnie nie można podawać z użyciem tego urządzenia. Nie wolno też zapomnieć o tym, że maska dołączona do inhalatora nie powinna być używana przez więcej niż jedną osobę. Ponadto urządzenie trzeba utrzymywać w czystości, ponieważ inaczej może się ono uszkodzić.

Nie każda apteka posiada takie sprzęty w swoim asortymencie, więc warto zamówić z apteki internetowej https://www.aptekagalen.pl/intec-inhalator-membranowy-twister-mesh zamiast marnować czas na poszukiwania, które mogą zakończyć się niepowodzeniem