Czym cechuje się Strawberry Haze?


Strawberry Haze

Strawberry Haze to odmiana marihuany, jaka odznacza się aromatem truskawek. Ma niezwykły smak i aromat, co daje wiele cudownych odczuć. Odznacza się dużą mocą i łagodnym działaniem. Jakie zalety ma ta roślina? Dlaczego warto po nią sięgnąć? Gdzie dokonać zakupu?

Cechy Strawberry Haze

Okazuje się, że produkt jest euforyczny i kreatywny, jednak nie pobudza nadmiernie. Jest to związane z wysoką zawartością CDB na poziomie do 1,2%. Jeśli chodzi o zawartość THC, w tym przypadku wynosi ona ok. 20%. Smak Strawberry Haze jest słodki i przypomina truskawki. To doskonała opcja dla każdego, kto lubi owocowe odmiany zioła. Nie dziwi więc fakt, że wyrób cieszy się sporym uznaniem na rynku. 

Uprawa oraz nasiona rośliny

Pamiętajmy o tym, że nasiona marihuany są aktualnie dostępne jedynie w ofercie Green House Seeds Company. Podczas zakupu zyskujemy pewność, że są one oryginalne i bazują na charakterystycznych cechach tej odmiany. Co ciekawe, Strawberry Haze jest łatwa w uprawie, jednak oczywiście wymaga poświęcenia. Konieczne jest zadbania o nawożenie, wentylację i światło. Rośliny rosną doskonale w każdym podłożu, co jest sporym atutem. Najlepszy aromat i smak uzyskamy jednak wtedy, gdy posadzimy zioło w ziemi. Nie trzeba martwić się wysokimi rozmiarami, jednak nadal jest to odmiana Sativa i może znacząco pójść w górę. Niekoniecznie zastosujemy ją w małych growboxach. 

Uprawa Arjan’s Strawberry Haze nadaje się w ciepłym klimacie Europy południowej. Można postawić zarówno na opcję indoor lub outodoor. Czas kwitnienie rośliny bazuje na ok. 10 tygodniach, natomiast plony mogą być bardzo obfite podczas dbania o roślinę. To bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla początkujących grawerów oraz dla tych, którzy lubią marihuanę o owocowym smaku i aromacie. Działanie jest dosyć mocne, jednak nie mamy tutaj do czynienia z silnymi skutkami ubocznymi typu atak paniki, lęk, czy paranoja. 

Strawberry Haze, jak sama nazwa wskazuje, bazuje na truskawkowym smaku, jaki pokochało wiele osób. Uprawa nie jest skomplikowana, co jest kolejną zaletą.