Francuskie produkty dermatologiczne


Francuskie laboratorium ACM opracowało dermatologiczną linię Novophane. W jej składzie znaleźć można krem do paznokci oraz suplement diety w postaci kapsułek.

Krem na kruche paznokcie

Novophane w postaci kremu do paznokci to preparat, którego rolą jest zadbanie i wsparcie miękkich, nieregularnych, kruchych i łamliwych paznokci. Jego skład to kombinacja skutecznych naturalnych składników. Wykorzystuje on między innymi moc wosku pszczelego, znanego ze swoich właściwości regeneracyjnych. Producent zastosował w tym preparacie również olej migdałowy, biotynę czy skwalen, a także wiele innych składników, które pozytywnie wpływają na stan płytki paznokcia. Naturalna formuła kremu pozwala na jego częste stosowanie. Można powtarzać je wielokrotnie w ciągu dnia.

Kapsułki – wsparcie przy problemach skóry i włosów

Problemom z paznokciami często towarzyszy również obniżona jakość skóry oraz wypadanie włosów, czy też spadek ich jakości. Na takie dolegliwości laboratorium ACM stworzyło suplement diety w postaci kapsułek, których szerokie działanie wpływa kompleksowo na jakość włosów, skóry i paznokci. Produkt łączy w sobie składniki o uznanym działaniu, takie jak cynk, żelazo, biotyna czy też kompleks witamin C, E oraz witamin z grupy B. Taka receptura pozwala zadbać o osłabione włosy, wzmacniając je, a także w widoczny sposób poprawić kondycję skóry i paznokci. Co ważne, jest to preparat odpowiedni dla wegan, gdyż kapsułka pozbawiona jest składników pochodzenia zwierzęcego.