Wypożyczalnia laktatorów


Laktator elektryczny

Świetnym rozwiązaniem okazuje się być wypożyczalnia laktatorów. Jest to miejsce, gdzie przyszła mama może wypróbować kilka różnych laktatorów za niewielką cenę, a ten, który będzie odpowiadał jej najbardziej może wypożyczyć na określony czas. Takie rozwiazanie to także ochrona środowiska, dlatego, że nie trzeba produkować następnych i następnych laktatorów, ale skorzystać z tych, które są sprawne i posłużą innym. Jest to najbardziej odpowiedni wybór dla osób, które chcą w jakiś sposób przyczynić się do ochrony środowiska i natura jest im bliska

Prawie jak nowe

Laktatory w wypożyczalni są jak nowe, z tym, że trzeba je zwrócić w nienaruszonym stanie. Jest to też jak najbardziej higieniczne, ponieważ wszystko jest dezynfekowane i myte z dokładnością. Laktatory te nie posiadają żadnych wad, które mogłyby wpłynąć na funkcjonowanie sprzętu. Ważne jest obchodzenie się z nim tak, by go nie uszkodzić i kolejna mama mogła skorzystać. Więcej o wypożyczalni laktatorów i o zasadach wynajmowania takich urządzeń można znaleźć na stronie MilkLab.pl.

Laktator elektryczny

Szybko i prosto

Laktator jest nieodłącznym elementem karmienia piersią. Przydaje się zarówno na początku drogi macierzyństwa, jak i w późniejszym okresie. Na początku wspomaga laktację, o którą wiele kobiet walczy. Jest świetnym sprzętem do pobudzenia produkcji mleka i ściągania go. Ściągniętym mlekiem można karmić dziecko z butelki, do której mleko leci prosto z piersi, co daje gwarancje świeżości i odpowiedniej temperatury. W późniejszym okresie można ściągnąć mleko laktatorem i zostawić z kimś dziecko, by mógł je nakarmić, a mama może w tym czasie zająć się sobą. Laktator to świetne urządzenie w przynoszeniu ulgi, gdy mleka produkuje się za dużo. Nadmiar mleka można bezpiecznie mrozić w specjalnych woreczkach przez długi okres czasu. Z pewnością nie zmarnuje się, a na pewno przyda, gdy będzie konieczność nakarmienia dziecka.