Amol – jeden lek na wiele dolegliwości

7 Sie, 2020 | specjalista | No Comments

Amol – jeden lek na wiele dolegliwości

Amol to lek ziołowy na bazie alkoholu. Zawiera w swoim składzie olejki eteryczne, które mają potwierdzone działanie. Ze względu na zawartość alkoholu nie powinny go stosować kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią, oraz dzieci do lat dwunastu. Osoby z astmą i problemami z wątrobą nie powinny stosować produkty doustnie. W pozostałych przypadkach lek ten jest bezpieczny, ponieważ zawiera jedynie naturalne olejki eteryczne.

Amol cena jest atrakcyjna. Można stosować w formie doustnej lub zewnętrznej. W pierwszym przypadku lek najlepiej rozpuścić w wodzie lub herbacie. Jedna porcja to 10-15 kropel. Doustne stosowanie pomoże w leczeniu przeziębienia i grypy. Olejki eteryczne złagodzą ból gardła, oraz pomogą w oczyszczaniu płuc i zatok. Stosowanie zewnętrzne również sprawdzi się w przypadku przeziębienia i grypy, ponieważ rozgrzeje organizm, co przyspieszy powrót do zdrowia. Stosowanie doustnie dodatkowo poprawia pracę układu trawiennego. Produkt ten jest skuteczny w przypadku wzdęć, bólu brzucha i mdłości. Lek ten dzięki zawartości mentolu dobrze sprawdza się w przypadku ukąszeń owadów, gdyż przynosi szybką ulgę. To samo dotyczy urazów i bólów mięśni. Produkt ten złagodzi ból, a dodatkowo przyspieszy regenerację uszkodzonych tkanek, co umożliwi szybszy powrót do zdrowia.

Posiadanie amolu w swoim domu jest bardzo wygodne, ponieważ zamiast wielu produktów wystarczy jeden. Produkt ten może zastąpić leki przeciwbólowe, maści, i syropy na kaszel. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku podróży, ponieważ jedna buteleczka zajmuje znacznie mniej miejsca niż kilka opakowań leków.